:: Futuralia 2007
Wiadomość dodana przez: admin (2007-02-28 11:33:17)

Kujawska Izba Przemysłowo Handlowa Zaprasza do udziału w międzynarodowym forum gospodarczym „Futuralia 2007”. W tym roku odbędą się one we Francji w Poitiers Futuroscope w dniach 6 – 8 czerwca. Futurallia, to cykliczne wydarzenie biznesowe o randze międzynarodowej, zainicjowane w 1990 roku.

FUTURALLIA 2007 to wielobranżowe Forum międzynarodowe przeznaczone dla przedsiębiorstw, które poważnie myślą o: rozwinięciu nowych rynków zbytu, wzmocnieniu pozycji rynkowej, poznaniu potencjalnych partnerów handlowych, uzyskaniu informacji nt. rynków międzynarodowych i nowych technologii. Są niewątpliwie wielką szansą na zawarcie nowych kontaktów gospodarczych z partnerami z wielu krajów Europy. Mogą one przynieść długoletnią i owocną współpracą. Futurallia gwarantują 1000 przedsiębiorcom z 40 krajów 12 półgodzinnych spotkań biznesowych z potencjalnymi partnerami, wybranymi spośród spółek uczestniczących.
Koszt udziału w imprezie to 835 Euro dla jednej osoby, organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie oraz organizację spotkań i bankiety. Koszty przejazdów pokrywa uczestnik.
Dodatkowe informacje w Biurze KIPH ul. Okrzei 60.


adres tej wiadomości: http://www.kiph.wwi.pl/news.php?id=1423