» OFERTY DLA FIRM

sortuj według: tytułu | daty | popularności

Certyfikat i tytuł "Rzetelności Biznesowej"
W Polsce, co szósta firma ma kłopoty z nierzetelnym biznesem. Kujawska Izba Przemysłowo-Handlowa wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców w zakresie ich współpracy z uczciwymi, rzetelnymi i prawymi firmami, proponuje „przepustkę” do takich partnerów, w postaci wydawanego przez naszą izbę „Certyfikatu Rzetelności Biznesowej”
Podstawowym celem naszych działań jest propagowanie, promowanie najlepszych i rzetelnych firm jako partnerów dla klientów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, których podstawą działań jest rzetelność, solidność i wiarygodność w kontaktach biznesowych.
Wiadomym wszystkim jest częsty fakt nie realizowania np. terminowych płatności ze strony klientów, kontrahentów, który doprowadza do utraty płynności finansowej i tym samym ogranicza rozwój firmy, a w najgorszym przypadku może doprowadzić do jej bankructwa. Dlatego tak ważne są informacje, zarówno dla nas jak i dla naszego kontrahenta, z kim podejmowane są działania biznesowe.
Nominacja firmy „Certyfikatem Rzetelności Biznesowej” będzie dla firmy gwarancją uczciwości, zaufania, rzetelności, dobrej jakości, terminowości świadczonych usług oraz wywiązywania się z zobowiązań płatniczych wobec pracowników i kontrahentów w jej działaniach biznesowych, a posiadanie tytułu i certyfikatu „Rzetelności Biznesowej” będzie przywilejem, o który należy szczególnie zabiegać prowadząc własną działalność gospodarczą.
Firmy otrzymujące tytuł i certyfikat „Rzetelności Biznesowej” będą stanowić niepodważalną rekomendację dla przyszłych i obecnych klientów, stworzą i umocnią swój pozytywny wizerunek, który będzie miał wpływ na jej rynkowy sukces. Potwierdzając tym samym swoją pozycję na rynku, a także wnosząc przewagę nad swoimi konkurentami, dowodzą wiarygodności, rzetelności, etycznych zasad na rynku biznesowym.
Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z biurem izby tel. kom. 796 495 111 tel. 54 411 53 37 lub droga e-mailową: kiph2@wp.pl
odsłon: 584
Proste podatki
Telefoniczna Informacja Podatkowa to propozycja dla wszystkich podatników poszukujących rzetelnej i szybkiej informacji z zakresu polskiego prawa podatkowego.
odsłon: 1435
Oferta sprzedaży nieruchomości
W związku z reaktywacja naszej podstawowej działalności w branży BHP podjęliśmy decyzję o odblokowaniu części środków finansowych ulokowanych w nieruchomościach. Oferujemy Państwu zakup w bardzo korzystnej cenie zabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Ciche, gmina Zbiczno, obok lasu, 100 metrów od jeziora Ciche, 15 km na północny – wschód od Brodnicy.
odsłon: 1674
Sprzedam działkę
Sprzedam działkę nr. 357 w Lubaszczu koło Nakła nad/Notecią. Przedmiotowa działka ma powierzchnię
1.7948 ha i na dzisiaj z przeznaczeniem pod inwestycję motelową-restauracyjną-parkingową.
odsłon: 1512
Nowy Katalog Inwestycyjny Województwa Kujawsko - Pomorskiego
W siedzibie Kujawskiej Izby Przemysłowo – Handlowej we Włocławku znajduje się katalog Ofert Inwestycyjnych Województwa Kujawsko – Pomorskiego, który zawiera 427 ofert sklasyfikowanych w sześciu kategoriach:
- budownictwo,
- produkcja,
- rolnictwo,
- turystyka,
- usługi,
- oraz pozostałe.
odsłon: 1597
Specjalna Strefa Ekonomiczna w Pasłęku
W Pasłęku utworzona została Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Podstrefa Pasłęk to w pełni uzbrojone grunty o powierzchni 11,3ha stanowiące własność gminy Pasłęk.
Inwestorzy, którzy uruchomią swoją działalność gospodarczą w Warmińsko- Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej mogą liczyć na:
odsłon: 1639
Współpraca polsko-francuska
Polak od 25 lat mieszkajacy na stale we Francji i pracujący jako konsultant, doradca oferuje uslugi ( pomoc ) polskim przedsiebiorcom dzialajacym na rynku francuskim.
odsłon: 3958
Oferta sprzedaży
Firma oferuje do sprzedaży:
teren utwardzony o powierzchni 21.000 m2
budynki warsztatowe, magazynowe, trafostacji
budynek biurowy o powierzchni 1246 m2
odsłon: 1654
Nowe usługi w Izbie
Zarząd KIPH podjął nowe działania w zakresie tłumaczeń krótkich pism o charakterze biznesowym, redagowaniu korespondencji w języku niemieckim i w języku angielskim oraz udzielaniu porad prawnych
odsłon: 3316
Światowy Kongres Small Bisinessu
Pragniemy poinformować, iż w Warszawie w dniach 26-29 września 2004 r. pod patronatem Prezydenta RP - Pana Aleksandra Kwaśniewskiego odbędzie się 31 Światowy Kongres Small Businessu (31 ISBC)
Głównym tematem Kongresu będą "Funkcje organizacji przedsiębiorców i samorządu terytorialnego". Co zrobić by MSP stały się ważnym partnerem rządu, parlamentu i miały wpływ na rozwiązania ekonomiczne w regionach oraz jak mogą pomóc w zapewnieniu konkurencyjności.
odsłon: 1727
strona: [1] [2] | wszystkich artykułów: 12

Menu główne
Strona główna
Zarząd KIPH-KONTAKT
Statut KIPH
Lista członków KIPH
Aktualności
Katalog stron
System ISO 9001
Polityka jakości
Cele jakości
Kalendarz
Lipiec
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Language/Sprache
   
   
Ciekawe linki
NAUKA JAZDY kat. "B"
PUP WŁOCŁAWEK
EKSPORTERZY
PARP
CENTRUM INWESTORA
POLSKA W UE
WSPIERAMY BIZNES
FUNDUSZE EUROPEJSKIE
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Krajowy Rejestr Dłużników
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
Szukam Inwestora-Zainwestuję
Polskie Normy
Deklaracja
Deklarację można pobrać klikając tutaj
Ankieta
Czego najczęściej szukasz ?
Ofert współpracy
Szkoleń i konferencji
Informacji o funduszach struktur
Ofert dla firm
Informacji o polityce struktural

[wyniki | ankiety]
Subskrypcja
informacje z KIPH na twój mail!
Najczęściej czytane
NOWE USŁUGI
Szycie na zamówie...
Poszukuję kontakt...
OFERTY WSPÓŁPRACY
NOWE kONTAKTY
Współpraca polsko...
Sprzedaż nierucho...
Polski Projekt
Nowe usługi w Izbie
Polacy w Kazachst...
Pozostałe
Oferty współpracy
Oferty dla firm
Szkolenia i konf.
Polityka struktural.
BIBLIOTEKA
PRACA
DZIAŁALNOŚĆ ZARZĄDU KIPH
Sprawozdania
2006-2007

2008-2009
RADIO "ZŁOTE PRZEBOJE"

© 2002 Kujawska Izba Przemysłowo-Handlowa. All rights reserved.