» OFERTY DLA FIRM

sortuj według: tytułu | daty | popularności

Certyfikat i tytuł "Rzetelności Biznesowej"
W Polsce, co szósta firma ma kłopoty z nierzetelnym biznesem. Kujawska Izba Przemysłowo-Handlowa wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców w zakresie ich współpracy z uczciwymi, rzetelnymi i prawymi firmami, proponuje „przepustkę” do takich partnerów, w postaci wydawanego przez naszą izbę „Certyfikatu Rzetelności Biznesowej”
Podstawowym celem naszych działań jest propagowanie, promowanie najlepszych i rzetelnych firm jako partnerów dla klientów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, których podstawą działań jest rzetelność, solidność i wiarygodność w kontaktach biznesowych.
Wiadomym wszystkim jest częsty fakt nie realizowania np. terminowych płatności ze strony klientów, kontrahentów, który doprowadza do utraty płynności finansowej i tym samym ogranicza rozwój firmy, a w najgorszym przypadku może doprowadzić do jej bankructwa. Dlatego tak ważne są informacje, zarówno dla nas jak i dla naszego kontrahenta, z kim podejmowane są działania biznesowe.
Nominacja firmy „Certyfikatem Rzetelności Biznesowej” będzie dla firmy gwarancją uczciwości, zaufania, rzetelności, dobrej jakości, terminowości świadczonych usług oraz wywiązywania się z zobowiązań płatniczych wobec pracowników i kontrahentów w jej działaniach biznesowych, a posiadanie tytułu i certyfikatu „Rzetelności Biznesowej” będzie przywilejem, o który należy szczególnie zabiegać prowadząc własną działalność gospodarczą.
Firmy otrzymujące tytuł i certyfikat „Rzetelności Biznesowej” będą stanowić niepodważalną rekomendację dla przyszłych i obecnych klientów, stworzą i umocnią swój pozytywny wizerunek, który będzie miał wpływ na jej rynkowy sukces. Potwierdzając tym samym swoją pozycję na rynku, a także wnosząc przewagę nad swoimi konkurentami, dowodzą wiarygodności, rzetelności, etycznych zasad na rynku biznesowym.
Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z biurem izby tel. kom. 796 495 111 tel. 54 411 53 37 lub droga e-mailową: kiph2@wp.pl
odsłon: 615
Proste podatki
Telefoniczna Informacja Podatkowa to propozycja dla wszystkich podatników poszukujących rzetelnej i szybkiej informacji z zakresu polskiego prawa podatkowego.
odsłon: 1459
Oferta sprzedaży nieruchomości
W związku z reaktywacja naszej podstawowej działalności w branży BHP podjęliśmy decyzję o odblokowaniu części środków finansowych ulokowanych w nieruchomościach. Oferujemy Państwu zakup w bardzo korzystnej cenie zabudowanej nieruchomości położonej w miejscowości Ciche, gmina Zbiczno, obok lasu, 100 metrów od jeziora Ciche, 15 km na północny – wschód od Brodnicy.
odsłon: 1697
Sprzedam działkę
Sprzedam działkę nr. 357 w Lubaszczu koło Nakła nad/Notecią. Przedmiotowa działka ma powierzchnię
1.7948 ha i na dzisiaj z przeznaczeniem pod inwestycję motelową-restauracyjną-parkingową.
odsłon: 1548
Nowy Katalog Inwestycyjny Województwa Kujawsko - Pomorskiego
W siedzibie Kujawskiej Izby Przemysłowo – Handlowej we Włocławku znajduje się katalog Ofert Inwestycyjnych Województwa Kujawsko – Pomorskiego, który zawiera 427 ofert sklasyfikowanych w sześciu kategoriach:
- budownictwo,
- produkcja,
- rolnictwo,
- turystyka,
- usługi,
- oraz pozostałe.
odsłon: 1630
Specjalna Strefa Ekonomiczna w Pasłęku
W Pasłęku utworzona została Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Podstrefa Pasłęk to w pełni uzbrojone grunty o powierzchni 11,3ha stanowiące własność gminy Pasłęk.
Inwestorzy, którzy uruchomią swoją działalność gospodarczą w Warmińsko- Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej mogą liczyć na:
odsłon: 1682
Współpraca polsko-francuska
Polak od 25 lat mieszkajacy na stale we Francji i pracujący jako konsultant, doradca oferuje uslugi ( pomoc ) polskim przedsiebiorcom dzialajacym na rynku francuskim.
odsłon: 3999
Oferta sprzedaży
Firma oferuje do sprzedaży:
teren utwardzony o powierzchni 21.000 m2
budynki warsztatowe, magazynowe, trafostacji
budynek biurowy o powierzchni 1246 m2
odsłon: 1676
Nowe usługi w Izbie
Zarząd KIPH podjął nowe działania w zakresie tłumaczeń krótkich pism o charakterze biznesowym, redagowaniu korespondencji w języku niemieckim i w języku angielskim oraz udzielaniu porad prawnych
odsłon: 3368
Światowy Kongres Small Bisinessu
Pragniemy poinformować, iż w Warszawie w dniach 26-29 września 2004 r. pod patronatem Prezydenta RP - Pana Aleksandra Kwaśniewskiego odbędzie się 31 Światowy Kongres Small Businessu (31 ISBC)
Głównym tematem Kongresu będą "Funkcje organizacji przedsiębiorców i samorządu terytorialnego". Co zrobić by MSP stały się ważnym partnerem rządu, parlamentu i miały wpływ na rozwiązania ekonomiczne w regionach oraz jak mogą pomóc w zapewnieniu konkurencyjności.
odsłon: 1753
strona: [1] [2] | wszystkich artykułów: 12

Menu główne
Strona główna
Zarząd KIPH-KONTAKT
Statut KIPH
Lista członków KIPH
Aktualności
Katalog stron
System ISO 9001
Polityka jakości
Cele jakości
Kalendarz
Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Language/Sprache
   
   
Ciekawe linki
NAUKA JAZDY kat. "B"
PUP WŁOCŁAWEK
EKSPORTERZY
PARP
CENTRUM INWESTORA
POLSKA W UE
WSPIERAMY BIZNES
FUNDUSZE EUROPEJSKIE
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Krajowy Rejestr Dłużników
PORTAL PROMOCJI EKSPORTU
Szukam Inwestora-Zainwestuję
Polskie Normy
Deklaracja
Deklarację można pobrać klikając tutaj
Ankieta
Czego najczęściej szukasz ?
Ofert współpracy
Szkoleń i konferencji
Informacji o funduszach struktur
Ofert dla firm
Informacji o polityce struktural

[wyniki | ankiety]
Subskrypcja
informacje z KIPH na twój mail!
Najczęściej czytane
NOWE USŁUGI
Szycie na zamówie...
Poszukuję kontakt...
OFERTY WSPÓŁPRACY
NOWE kONTAKTY
Współpraca polsko...
Sprzedaż nierucho...
Polski Projekt
Nowe usługi w Izbie
Polacy w Kazachst...
Pozostałe
Oferty współpracy
Oferty dla firm
Szkolenia i konf.
Polityka struktural.
BIBLIOTEKA
PRACA
DZIAŁALNOŚĆ ZARZĄDU KIPH
Sprawozdania
2006-2007

2008-2009
RADIO "ZŁOTE PRZEBOJE"

© 2002 Kujawska Izba Przemysłowo-Handlowa. All rights reserved.